Kaķītis Laķītis izsludina Brīnumskapja balles papildkoncertu

Skanot bērnu smiekliem un čalām, kā arī iemīļotajām Brīnumskapja dziesmām, pagājušajā nedēļas nogalē Kaķītis Laķītis slepenā sapulcē dibināja

Melngalvju Māsību un Brālību, kurā iestāties varēs ikviens bērns, kurš gada nogalē apmeklēs grandiozo Brīnumskapja balli Melngalvju namā. 

Priecājoties par lielo atsaucību un bērnu vēlmi apmeklēt īstu svētku balli, Kaķītis Laķītis izsludināja arī Brīnumskapja balles papildkoncertu 29. decembrī pulksten 15:00, sniedzot iespēju šo piedzīvojumu izbaudīt visiem, kas biļetes vēl nav paspējuši iegādāties.

Jau ziņots, ka šī gada nogalē Melngalvju nams un Brīnumskapis piedāvā vēl nebijušu notikumu - krāšņāko, atraktīvāko un piedzīvojumiem bagātāko koncertizrādi visai ģimenei – Brīnumskapja balli Melngalvju namā.

Šī būs lieliska iespēja ne vien jautrā koncertā sastapt gadu gaitā iemīļotos Brīnumskapja tēlus – Kaķīti Laķīti, Malvīni, Kodi un citus, bet arī izbaudīt īstas balles atmosfēru viskrāšņākajā Rīgas svētku zālē, pirms koncerta doties vēsturiskos piedzīvojumos nama viduslaiku pagrabos, kā arī iestāties atjaunotajā MELNGALVJU MĀSĪBĀ UN BRĀLĪBĀ, personīgi saņemot īpašu Kaķīša Laķīša parakstītu apliecinājumu viņa svētku rezidencē – Melngalvju nama prezidentu kabinetos.

Pasākuma laikā bērni un viņu vecāki kļūs ne vien par koncertizrādes vērotājiem, bet arī par pilntiesīgiem tās dalībniekiem, aktīvi iesaistoties un līdzdarbojoties jautrajās aktivitātēs.

Leģendas ir dažādas, bet viena no tām vēsta, ka pie Melngalvju brālības dibināšanas klāt bijis Kaķīša Laķīša vecvecvecvecvecvectēvs, un ļoti iespējams, ka melnā krāsa brālības un nama nosaukumā ir tieši viņa spilgti melnā kažoka nopelns.

Biļetes uz pasākumiem iespējams iegādāties Melngalvju nama kasē, Biļešu servisa kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv

Ieteicamais vecums pasākuma apmeklēšanai – no 3 gadu vecuma (vecāku pavadībā).